Pakiety dietetyczne w atrakcyjnej cenie! | ALSAND
Logo

Pakiety dietetyczne

Z myślą o pacjentach, którzy planują dłuższą współpracę z naszym gabinetem, przygotowaliśmy specjalne pakiety w bardzo atrakcyjnych cenach. W zależności od potrzeb, oferujemy m.in.: pakiety odchudzające, przedślubne, sportowe, dla kobiet w ciąży. Pakiety dietetyczne to gwarancja sukcesu, w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów poniżej a także z naszą najnowszą usługą - dietetyk online.

Powiązane z ofertą

Pakiet: Zrzuć kilogramy... profesjonalnie!

Nadprogramowe kilogramy mogą stanowić nie tylko problem wizualny, ale przede wszystkim skutkować poważnymi problemami natury zdrowotnej. Właściwie zbilansowana dieta, dostosowana do preferencji oraz trybu życia, to najlepszy prezent jaki możesz zafundować swojemu ciału.

Więcej

Pakiet: Przepis na zdrowie i urodę

Specjalnie przygotowany program żywieniowy dla osób, które chcą zachować zdrowie, jeść smaczne i bogate odżywczo posiłki, a także zadbać o wygląd skóry, włosów i paznokci.

Więcej

Pakiet: Zdrowa mama - zdrowe dziecko

Okres ciąży, a następnie karmienia, to wyjątkowy czas, niezwykle istotny zarówno dla matki jak i dziecka. W nawale wciąż narastających mitów dot. żywienia, kobietom często bardzo ciężko jednoznacznie stwierdzić jak powinien wyglądać ich plan żywieniowy. Proponuję program, oferujący kompleksową opiekę żywieniową na czas ciąży oraz karmienia.

Więcej

Pakiet ślubny

Dzień Twojego ślubu tuż tuż, a Ty wciąż nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki? Z myślą o wszystkich Pannach i Panach Młodych, stworzyliśmy wyjątkowy intensywny Pakiet ślubny, dzięki któremu zadbasz o swoją sylwetkę przed tym wyjątkowym dniem.

Więcej

Skontaktuj się z nami

W trosce o twój komfort, przygotowaliśmy plany dojazdu do naszego gabinetu, dostępne dla mieszkańców Puszczykowa, Lubonia, Mosiny, Poznania, Kościana, Wir, Krosna, Krosinka, Rogalina oraz Komornik.

Puszczykowo Luboń Mosina Poznań Kościan Wiry Krosno Rogalin Komorniki Krosinko

Jeśli masz pytania, napisz do nas maila lub zadzwoń

dietetyka@alsand.eu +48 784 086 726